Освіта в селі Іванків у кінці ХІХ століття
Іванківська ЗОШ І-ІІІ ступенів має давню історію. У кінці XIX століття село Іванків, маючи волосний статус, налічувало 3457 жителів – козаків та казенних селян. На території села діяло дві церкви – Преображенська (козачого приходу) та Онуфріївська (казенного приходу). Саме з християнської церкви розпочинається розвиток освіти у моєму селі. У 1861 році громадою села було прийнято рішення організувати церковно-приходську школу. Громада постановила утримувати школу власним коштом, збираючи з кожного господаря 20 копійок сріблом щорічно. Цей факт є яскравим свідченням того, що освіта для жителів села Іванків була на одному з перших місць.
Освіта в селі Іванків у ХХ столітті
У 30-40 рр. ХХ століття за радянської влади школа у нашому селі складалася з 4 будівель, які у народі отримали такі назви: Божкова, Турова, Спаська і кам’яна. Божкова і Турова школи отримали свої імена за прізвищем господаря хати, у якій розміщувалася школа. Заможні селяни за радянської влади були визнані «куркулями», за що були позбавлені власності, а їх майно передано до колгоспного володіння. У цей час Іванківська школа надавала неповну середню освіту. Директором працював учитель ботаніки Ющенко Самійло Петрович. Серед односельчан він мав повагу, адже був добрим до дітей та прославився своєю відвагою та відданістю рідному краю. На початку німецько-радянської війни 1941-1944 років Самійло Петрович став одним із перших, хто пішов у ряди партизанів. Та, на жаль, трагічною виявилася його доля – був страчений фашистами.Повну середню освіту – 8, 9 та 10 класи – учні з Іванкова отримували у трьох школах району: Рогозівській, Старинській та Бориспільській до 1941 року.Під час німецької окупації навчання в школі продовжувалось. Німецька мова була обов'язковою і вивчалась посилено, щодня по 2 уроки. За свідченнями старожилів села, що до кінця війни німецьку знали краще, ніж українську.У 1943 році під час наступу радянських військ німці, втікаючи, спалили кам'яну школу і Спаську школу. Залишилась школа Божкова і Турова. У цих приміщеннях діти навчалися після війни аж до будівництва нової школи.
Петрусь Федір Михайлович
1957-1980
Його пам'ятають у селі як людину, віддану учительській справі та дітям. Федір Михайлович зробив нашу школу такою, якою вона є зараз.
Його пам'ятають у селі як людину, віддану учительській справі та дітям. Федір Михайлович зробив нашу школу такою, якою вона є зараз.
За видатні заслуги у вихованні підростаючого покоління Петруся Федора Михайловича, першого в Київській області, нагороджено медаллю А.С. Макаренка, у 1966 році нагороджено орденом Трудового Червоного Прапора.
З 1986 року в Бориспільському районі кращі класні керівники нагороджуються премією ім. Петруся Ф.М.
У цей час у школі працював прекрасний колектив педагогів: вчитель історії Петровський К.В., вчитель німецької мови Петрусь О.Ф., вчитель української мови та літератури Галаган К.С., вчитель російської мови та літератури Давиденко О.Т., вчитель географії Брідненко Л.А., вчитель хімії Цехмейструк В.А., вчителі початкових класів Атаманова Є.Ю., Кудря Г.П., Савченко Н.Т., вчитель фізики Свідан І.Т. та інші.
Свідан Іван Трохимович – прекрасний педагог, фахівець своєї справи. Він навчав дітей фізики.
Його учні постійні учасники районних олімпіад з фізики та математики.
Іван Трохимович мав старшого сина Володимира, який був неодноразовим переможцем олімпіад з фізики, як районних, так і обласних. А в 1972 році, будучи десятикласником, брав участь у республіканській олімпіаді з фізики.
Сайко Віктор Григорович
1980-1986
З 1980 по 1986 рік директором нашої школи був Сайко Віктор Григорович. За часи його керівництва школа славилась досягненнями у художній самодіяльності.
Вчитель музики Сокур Сергій Михайлович зробив вклад у розвиток музичної культури нашої школи, села і району.
Пархоменко Іван Оксентійович
1986-1999
У 90-х роках директором школи був Пархоменко Іван Оксентійович.
З 1991 року в школі працює драматичний колектив. Керівник – Гаряча Світлана Іванівна, неодноразовий призер районних оглядів шкільних театрів. У 1995 році на малій сцені Київського театру юного глядача відбулася постановка спектаклю «Бояриня» учнями нашої школи. Учасники колективу брали участь у обласному конкурсі дитячих драматичних колективів, де вибороли І місце. Нагороджені призом «Кришталевий каштан», медалями і цінними подарунками.
У 1994 році наша учениця Волошин Олена як переможниця районного конкурсу вокалістів була делегована для участі в обласному конкурсі. Олена співала на столичній сцені колишнього Палацу піонерів і стала лауреатом конкурсу.
Оберемок Раїса Володимирівна
1999-2007
У 2000 році школу і дитячий садок, роботу якого на той час відновлено, було об’єднано в Іванківське навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок».Раїса Володимирівна доклала великих зусиль, щоб у 2006 році приміщення школи було капітально відремонтовано і набуло європейського вигляду.У 2007 році Оберемок Раїса Володимирівна стала першим у районі лауреатом премії імені Надії Суровцевої.
Поряд з директором в колективі Іванківського НВО працюють вчителі Волошина Г.П., Огняник Г.І., Пісоцька Н.М., Літошко О.В., Злочевська В.М., Дунаєва В.О., Чубатюк Т.М., Бабенко С.М. Коломієць Л.М., Угро В.М., Єрмакова Н.В. Гаряча С.І. В педагогічний колектив школи повернулися випускники, які стали педагогами Войтенко Л.І., Угро Л.М., Угро С.М., Дзюба М.В., Пісоцька Я.О., Король Л.В., Журавель В.І., Феніна А.В., Гапоненко Л.В.
Чорноус Оксана Василівна
2007-2013
За два роки при безпосередній фінансовій підтримці сільської ради у школі здійснено капітальний ремонт і запущено в експлуатацію їдальню, закінчено добудову спортивного залу, де проходять уроки фізкультури, заняття гуртків і спортивні змагання, замінено огорожу, проводиться благоустрій території школи.
Для 110 вихованців дитячого садочка проведено капітальний ремонт приміщення дитячого садка, майже повністю замінено меблі та обладнання, встановлено нові ігрові майданчики, колектив садка збільшився на дві дитсадкові групи.
Король Людмила Василівна
2013-2018
У серпні 2013 року відбулася ліквідація Іванківського НВО.
2 вересня 2013 року створені два нові заклади: Іванківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Бориспільської районної ради Київської області, директором якої призначено Король Людмилу Василівну, та дошкільний навчальний заклад «Веселка», завідуюча Угро Валентина Миколаївна.
Хромченкова Наталія Миколаївна
2018-2020
Рішенням сесії Бориспільської районної ради від 21 грудня 2018 року №4210-27-VII за результатами конкурсу на посаду директора Іванківської ЗОШ I-III ступенів призначена Хромченкова Наталія Миколаївна.
Литвиненко Тетяна Олексіївна здобула перемогу на районному етапі конкурсу "Учитель року – 2020" (номінація "хімія").Угро Лідія Миколаївна здобула перемогу на районному етапі конкурсу "Учитель року – 2020" (номінація "історія").
2019 рік. Вихованці військово-патріотичноно клубу "Ратоборець" - Прилука Максим та Морозова Вікторія, учні 2-А класу, стали призерами Всеукраїнського турніру з хортингу "Кубок Честі".
Атаманенко Валентина Вікторівна
2018-нині
З 1 вересня 2020 року школу очолює директор Атаманенко Валентина Вікторівна.У 2021/2022 навчальному році оновлено одяг сцени в актовій залі школи, закуплено спорядження для занять спортивним туризмом.
Text element
Сучасний колектив Іванківської ЗОШ І-ІІІ ступенів скаладається з досвідчених педагогічних кадрів – Волошина Ганна Петрівна, Пісоцька Надія Миколаївна, Літошко Ольга Володимирівна, Злочевська Віра Михайлівна, Дунаєва Валентина Олексіївна, Кузнецова Тетяна Сергіївна, Агеєва Світлана Миколаївна, Ярмолович Володимир Мусійович, професійних педагогів – Гуленко Віра Григорівна, Чубатюк Тетяна Миколаївна, Бабенко Світлана Миколаївна, Коломієць Лариса Миколаївна, Войтенко Любов Іванівна, Ткачук Галина Максимівна, Пригода Ніна Леонідівна, Угро Лідія Миколаївна, Чабан Світлана Миколаївна, Желевська Алла Василівна, Стоян Світлана Петрівна, Журавель Віра Іванівна, Васильєва Валентина Іванівна, Литвиненко Тетяна Олексіївна, Литвиненко Володимир Миколайович, Мендус Валентина Сафронівна, Лесик Іван Петрович та молодих вчителів – Сердюк Світлана Володимирівна, Романцева Тетяна Вікторівна, Дзюба Марина Володимирівна, Дмитренко Яна Олександрівна, Гончаренко Леся Миколаївна, Косовська Надія Леонідівна, Угро Віта Вікторівна, Чорнойван Яна Василівна, Гановська Інна Вікторівна, Соколенко Ірина Володимирівна.
У 2021/2022 навчальному році наша шкільна родина поповнилася новими кадрами: вчитель початкових класів Полуцька Наталя Петрівна, психолог Матяш Любов Олександрівна, вчитель інформатики Левченко Ірина Вікторівна. Ми раді вітати у нашому дружньому колі нових вчителів та працівників. Заступником директора з господарської діяльності призначено Тарана Володимира Івановича.
У 2023 рокі учителі початкової школи - Агеєва Світлана Миколаївна та Злочевська Віра Михайлівна - першими успішно пройшли сертифікацію вчителів.
2023 рік. Покидко Вероніка, учениця 10 класу отримала стипедію Бориспільської міської ради, як вихованка гуртка "Українське народознавство" Бориспільського центру туризму та краєзнавства учнівської молоді під керівництвом Бабенко Світлани Миколаївни.
Серпень-вересень 2023 р. Президент учнівської самоврядної організації ТЕМП - Владислав Селюк - учасник програми молодіжного обміну YOULEAD2023, у рамках програмипротягом 2-х місяців навчався у США, м. Каліфорнія.
11-13 травня 2023 р. Косовський Даниїл, учень 8-Б класу, отримав перемогу у чемпіонаті Київської області з боксу серед юнаків та дівчат 2009-2010 р.н. пам'яті ЗТ Корольова І.Г. у ваговій категорії 60 кг - І місце.
Всеукраїнський етап Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії – 2023!» за креативну уяву, світогляд, ідейний зміст, майстерність – прояв українського характеру в мистецтві малювання в номінації «Образотворче мистецтво» нагороджено за ІІІ місце Вероніку Покидко (учениця 9-А класу), вихованку гуртка «Українське народознавство» Бориспільського центру туризму та краєзнавства учнівської молоді, за роботу «Ловець зірок» (керівник С. Бабенко).