За Статутом Іванківський ліцей Бориспільської міської ради Київської області (рішення Бориспільської міської ради Київської області від 26.07.2022 №1919-26-VIII) – загальноосвітній навчальний заклад комунальної форми власності, заснований на комунальній власності Бориспільської міської територіальної громади.У 20 класах навчається 402 учні.
Місце знаходження Іванківського ліцею: 08335, Київська область, Бориспільський р-н, с. Іванків, вул. Центральна, 2; тел. (04595) 3-84-39.
Скорочена назва закладу – Іванківський ліцей.
Ліцей є юридичною особою, діє на підставі Статуту, має ідентифікаційний номер, розрахункові та інші рахунки у фінансових установах, самостійний баланс, печатку, штамп.Ліцей є неприбутковою організацією і створений та зареєстрований в порядку, визначеному законом, що регулює діяльність відповідної неприбуткової організації.
Засновником Іванківського ліцею є Бориспільська міська рада Київської області.Ліцей підпорядкований Управлінню освіти і науки Бориспільської міської ради Київської області.
Іванківський ліцей у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», Концепцією «Нова українська школа», Положенням про інституційну форму здобуття загальної середньої освіти, іншими законодавчими актами України, постановами Верховної Ради України, актами Президента України, прийнятими відповідно до Конституції та законів України, Кабінету Міністрів України, наказами Міністерства освіти і науки України, інших центральних органів виконавчої влади, рішеннями місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, іншими нормативно-правовими актами, Статутом ліцею, Програмою розвитку Іванківського ліцею.
У ліцеї працює 36 педагогічних працівників та 18 працівників обслуговуючого персоналу. Педагогічні працівники мають фахову підготовку та вчасно проходять курси підвищення професійної кваліфікації. Кадрова політика будується з урахуванням професійних вимог до вчителя, що обумовлюється інтенсивністю оновлення, модернізацією всіх компонентів освітнього процесу на всіх ступенях системи освіти і набуває значної актуальності у зв’язку з переходом закладів освіти до нового змісту, структури та терміну навчання («Нова українська школа»). На кінець навчального року у закладі налічується 36 педагогічних працівників, серед яких: 1 – кандидат наук;3 – вчитель-методист;14 – старший вчитель;17 – вчитель вищої категорії;5 – вчитель І категорії;2 – вчитель ІІ категорії;12 – спеціаліст.Педагогічні працівники мають фахову підготовку та вчасно проходять курси підвищення професійної кваліфікації. Велике значення для забезпечення навчально-виховного процесу, його якості, науковості, має здійснення внутрішкільного контролю. Всі матеріали, одержані під час його проведення, висвітлювалися, обговорювалися в індивідуальних бесідах з вчителями, на засіданнях методичних об’єднань, нарадах при директору, педагогічних радах, засіданнях батьківського комітету, видавалися узагальнюючі накази, ставилися на контроль, вказувалися строки виконання чи повторного контролю і після, за умови виконання рішення, питання знімалося. Така система контролю допомагає створити чітку налагоджену систему роботи педагогічного, учнівського та батьківського колективів у вирішенні єдиної справи – виховання і озброєння учнів умінням працювати самостійно оволодіваючи знаннями та вміннями, формування життєво необхідних компетенцій.